חיפוש
  • Adi Mager

מגפת הקורונה עצרה את הבנייה בזימבבואה בדרום אפריקהממשל זימבבואה שבדרום אפריקה, החמיר את הסגר על המדינה בשל מגפת הקורונה COVID-19, האו"ם מזהיר כי זימבבואה עומדת בפני שפע של בעיות הומניטריות, כמו בצורת חוזרת, חוסר במזון וכלכלה קורסת, והיא זקוקה לסיוע בינלאומי. אחד מהאנשים שחשים את הסגר בצורה משמעותית הוא הבחור שבתמונה בשם:טרוור נהר, בן ה- 28, שמוכר חומרי בניין באחת העיירות העניות במדינה.

הוא מבקש שהממשלה תשלם לו כל עוד יש סגר היות והוא אינו עובד כבר מחודש מרץ 2020: "ההשפעה שעומדת בפנינו כרגע היא די גדולה מכיוון שאנחנו כבר לא מוכרים כלל. מקור הכנסותינו נקטע. אז קשה לנו לשרוד".


זוהי דוגמא אחת למדינה שעצרה את השימוש בחומרי גלם לענף הבנייה והתשתיות בעולם, ישנם עוד מדינות באפריקה. בישראל, בשל מגפת הקורונה, נפגעו מפעלי מיחזור פסולת בנייה שלא עבדו כמה שבועות בעוד שישנם מפעלי מיחזור פסולת בנייה שעבדו באופן חלקי. במקרים אחרים, ראינו שפרויקטי תשתיות המשיכו לפעול בעוד שפרויקטי מגורים עצרו לכמה שבועות (בשל חסור בכוח אדם).


מה תהא המשמעות על מחירי חומרי הגלם בעולם בשל המשבר העולמי? ועד כמה המצב העולמי יכול לתמרץ חדשנות בתחום אם בכלל ? - נמשיך ונעקוב.


לכתבה המלאהhttps://www.voanews.com/covid-19-pandemic/zimbabwe-leader-extends-covid-19-lockdown

5 צפיות

צרו

קשר

עדי מגר - מייסדת ומנהלת הפורום

adi.mager@irmi.org.il

  • whatsapp-icon-logo-vector

בקרו

אותנו

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

כתבו

לנו

©2018 by IRMI - Israel Raw Materials Resource Forum for the Construction and Infrastructure Industries.

.כל הזכויות שמורות לעדי מגר. אין להעתיק את תכני האתר ללא רשות. אין להשתמש בתכנים לצרכים מסחריים ללא רשות. התכנים נועדו לצרכי עיון ומידע בלבד