חיפוש
  • Adi Mager

הזמנה למפגש (וירטואלי) היום בנושא: התשתיות הפיזיות במזרח העיר ירושלים - 3.6.20

עודכן ב: יונ 2

מפגש (וירטואלי) של החברה העירונית של ירושלים בשיתוף צוות החשיבה של מכון ירושלים למחקרי מדיניות וקרן פרידריך נאומן לקידום החירויות. המפגש יעסוק בנושא התשתיות הפיזיות במזרח העיר והעבודות שנעשות לשיפורן – בין השאר בהמשך להחלטת הממשלה 3790 ותכנית החומש הממשלתית. 


זו הזדמנות לשאול שאלות בנוגע לניהול חומרי גלם בעבודות תשתית, מיחזור פסולות ומכרזי תשתית.

במפגש יציג רן עציון, מנהל אגף מזרח העיר, בחטיבת התשתיות של חברת מוריה, החברה העירונית שעוסקת בעבודות תשתית בירושלים. חברת מוריה מבצעת חלק גדול מעבודות התשתית התחבורתית של תכנית החומש למזרח ירושלים (בהמשך להחלטה 3790 של הממשלה) שהן מרכיב מרכזי וחשוב בתכנית. נשמע את סקירתו של עציון ותגובות מפי עופר גריידינגר, מנהל האגף לתכנון עיר בעיריית ירושלים, ומפי איזי מגרה מתכנית אב לתחבורה. 

האירוע מנוהל על ידי ד"ר אמנון רמון. החל משנת 1993 עוסק צוות חוקרים במכון ירושלים בחשיבה על מזרח ירושלים. הצוות נפגש במכון אחת לחודש ומטרותיו הן להביא בפני קובעי מדיניות מידע אמין ועכשווי על המגמות הדמוגרפיות, החברתיות, הכלכליות והפוליטיות במזרח ירושלים. 


למידע והרשמה - לחצו כאן

מקור התמונה: ויקפדיה.26 צפיות

צרו

קשר

עדי מגר - מייסדת ומנהלת הפורום

adi.mager@irmi.org.il

  • whatsapp-icon-logo-vector

בקרו

אותנו

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

כתבו

לנו

©2018 by IRMI - Israel Raw Materials Resource Forum for the Construction and Infrastructure Industries.

.כל הזכויות שמורות לעדי מגר. אין להעתיק את תכני האתר ללא רשות. אין להשתמש בתכנים לצרכים מסחריים ללא רשות. התכנים נועדו לצרכי עיון ומידע בלבד